بعد از گذشت ۱۵ سال همگان از خود می پرسند مونیکا لوینسکی چرا ازدواج نکرده و بچه دار نشده است؟

به گزارش خبرآنلاین، این سوالی است که دوستان نزدیک مونیکا لوینسکی معشوقه جنجالی بیل کلینتون رییس جمهور اسبق امریکا دارند و برای آن تنها یک پاسخ دارند و اینکه مونیکا همچنان بیل را دوست دارد!

مونیکا لویسنکی ۳۷ ساله بعد از استعفا از کاخ سفید بدنبال رسوایی اخلاقی بعنوان منشی مخصوص کلینتون، اینک بعنوان مدیر موفق اقتصادی، بیزینس خوبی را مدیریت می کند. دوستانش می گویند وی همچنان عاشق کلینتون است و از طرف دیگر عشق واقعی دیگری هم پیدا نکرده است و طبیعی است که عاشق رییس جمهور اسبق ایالات متحده باشد.


یکی از نزدیکان مونیکا به شبکه تلویزیونی از قول وی گفت: هرگز به مرد دیگری در زندگی اش فکر نکرده و هیچ مرد دیگری به اندازه بیل نتوانسته وی را خوشحال کند. وی ظاهرا نتوانسته در این سالها قلب خود را عاری از بیل کلینتون کند!

سال ۱۹۹۵ وی ۲۲ ساله بود که بعنوان منشی مخصوص بیل کلینتون در کاخ سفید کار می کرد. بعد از رسوایی اخلاقی از کاخ سفید بیرون آمد و دست به طراحی کیف های زنانه در شرکت معروفی زد و بعد با نوشتن داستان زندگی اش در همکاری با اندرو مورتون ۵۰۰ هزار دلار پول دریافت کرد. بعدا در سال ۲۰۰۶ به لندن رفته و از مدرسه اقتصاد لندن، در رشته روانشناسی اجتماعی مدرک فوق لیسانس گرفت و لندن را بعنوان محل زندگی خود انتخاب کرد.

در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۷ همسر بیل کلینتون به رسانه ها گفت از ازدواج با بیل راضی است و اصولا ازدواج آنها ارزشمند بوده است. تصویر معروف بیل کلینتون در جلوی تلویزیون در حالی که انگشت خود را به سوی تماشاچیان نشانه رفته بود و می گفت وی کاری نکرده است را همگان به خاطر دارند. وی ۷ ماه بعد قبول کرد که دروغ گفته است!