به گزارش افکار نیوز به نقل از پرس تی وی،به گفته يکي از مقامات امنيتي بحرين، يک نظامي ارتش عربستان سعودي در شهرک صنعتي معامر در اطراف منامه، پايتخت بحرين، ناخواسته بر اثر شليک بالگرد نظامي بحرين به سوي تظاهرکنندگان کشته شد.

این در حالی است که هزاران تن از مردم بحرین با تجمع در مقابل سفارت عربستان سعودی در منامه علیه اعزام نیروهای نظامی آن کشور به بحرین اعتراض کردند.

عربستان سعودی و سایر کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در پاسخ به درخواست دولت منامه، نیروهای خود را برای مقابله با مردم انقلابی بحرین به این کشور اعزام کرده‌اند.

در ادامه درگیری‌ روز سه‌شنبه(۲۴ اسفند) نیروهای نظامی و تظاهرکنندگان بحرین یک جوان بحرینی که به شدت از ناحیه سر آسیب دیده بود جان خود را از دست داد.

در همین حال، تصاویر ارسالی به پایگاه‌های اینترنتی از حمله نظامیان عربستان به مردم بحرین حکایت دارند.

منابع آگاه در بیمارستان سلمانیه منامه تاکنون مرگ بیش از ۵ نفر از افرادی را که در تظاهرات روز سه‌شنبه(۲۴ اسفند) شرکت کرده بودند، تائید کرده‌اند.

امريکا که ناوگان پنجم نيروي دريايي آن در آبهاي بحرين مستقر است، تاکنون از بهکارگيري واژه "تهاجم" براي اقدام عربستان و ديگر کشورهاي عضو شوراي همکاري خليج فارس نسبت به اعزام نيروي نظامي به بحرين خودداري کرده است.