یک فعال سیاسی لیبیایی گفت: معمر قذافی دیکتاتور لیبی، خانواده واطرافیانش از بیم بمباران نیروهای بین المللی در مکانی خارج از باب عزیزیه (کاخ قذافی) مخفی شده است و از مردم به عنوان سپر انسانی استفاده می کند .

بسمه عزالدین فعال سیاسی لیبیایی مخالف رژیم قذافی روز یکشنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: قذافی که انقلابیون را به موش صحرایی تشبیه کرده بود امروز خود به همراه اطرافیانش مانند موش های صحرایی مخفی شده است.

وی گفت: به زودی دیوارهای مخفیگاهش با سرعتی بیش از انتظار بر سر وی خراب خواهد شد.

این فعال سیاسی لیبیایی با تاکید بر این که وضعیت این کشور هم اکنون به نفع انقلابیون تغییر کرده است؛ خاطرنشان کرد: سقوط معمر قذافی بسیار سریع تر از آنچه که همگان تصور می کنند؛ رخ خواهد داد.

عزالدین اظهار داشت: با ورود نیروهای بین المللی برای مقابله هوایی با نیروهای قذافی مردم انقلابی لیبی خواهند توانست نیروهای قذافی را که در حال پیشروی به سوی بنغازی بودند؛ شکست دهند.

وی همچنین از مردم طرابلس خواست تا علیه رژیم قذافی قیام کنند.

عزالدین افزود: قذافی در حالی علیه مردم دست به اسلحه برده است که ملت لیبی تظاهرات مسالمت آمیزی برگزار کرده بودند اما وی به بهانه خشونت طلب بودن تظاهرکنندگان اقدام به سرکوب آنها کرد.

این فعال لیبیایی خاطرنشان کرد: قذافی برای کشتار هرچه بیشتر مردم کشورش حتی از نیروهای مزدور بیگانه و کارشناسان نظامی اسراییلی نیز کمک گرفته است.