به گزارش افکارنیوز،به نقل از پایگاه خبری مرآة البحرین، در جریان درگیری‌های نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های تروریستی فعال در سوریه که بسیاری از آنها عناصر جهادی تکفیری غیر سوری را در برمی‌گیرد که از کشورهای مختلف منطقه و کشورهای غربی تحت عنوان جهاد وارد کشور سوریه شده‌اند، پسر یکی از شیوخ سلفی بحرین به قتل رسید.

منابع آگاه در میان گروه‌های تروریستی روز گذشته اعلام کردند که «عبدالرحمن عادل حسن الحمد»(۱۹ ساله)، فرزند «عادل الحمد»، خطیب مسجد جامع «النصف» در منطقه «الرفاع الشرقی» در جنوب منامه، پایتخت بحرین کشته شده است.

«عبدالرحمن عادل حسن الحمد» تحت عنوان جهاد و با هدف براندازی نظام در سوریه و تشکیل امارت اسلامی در این کشور راهی سوریه شده و به صفوف گروه جهادی تکفیری «جبهه النصره» پیوسته بود که شاخه سازمان تروریستی القاعده در کشور سوریه به شمار می‌آید.

تاکنون هیچ یک از مقامات مسئول بحرینی واکنشی در قبال انتشار خبر کشته شدن فرزند این شیخ سلفی بحرینی در سوریه از خود نشان نداده‌اند.

پیشتر و در مارس گذشته «لافی الظفیری»، یکی از اعضای تجمع وحدت ملی بحرین که دارای اصالتی سوری است، خبر از کشته شدن خواهر زاده‌اش در سوریه داده بود.

تاکنون حکومت بحرین از هرگونه اظهار نظر درباره مشارکت جهادیهای تکفیری این کشور در جنگ گروههای تروریستی علیه نظام سوریه و حضور آنها در خاک این کشور امتناع کرده است.