سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که با سالن خالی نشست خبری مواجه شده بود، گفت: خدا پدر و مادر خبرنگاران را بیامرزد که نشست را تحریم کردند!

به گزارش مهر، از سوی مسئولان برگزاری دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان از حضور دوربین های تلویزیونی در محوطه کنار زمین جلوگیری شده بود که این امر با اعتراض خبرنگاران و گزارشگران همراه بود. ضمن اینکه مسئولان ورزشگاه از ورود به موقع خبرنگاران رسانه های دیگر به تونل مخصوص مصاحبه هم جلوگیری کردند. به همین دلیل در پایان این دیدار خبرنگاران نشست خبری مربیان و بازیکنان را تحریم کردند.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که برای پاسخگویی به سوالات خبرنگاران به سالن کنفرانس خبری آمده بود وقتی با سالن خالی مواجه شد تعجب کرد اما پس از توضیحی که یکی از گزارشگران تلویزیونی به وی داد در جریان ماجرا قرار گرفت. دایی زمانی که قصد ترک سالن را داشت به شوخی به خبرنگاران گفت: خدا پدر و مادرتان را بیامرزد!

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس در هفته سی و دوم رقابتهای لیگ برتر شامگاه پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید و پرسپولیس به طور موقت به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.