به گزارش افکار به روایت 'مشرق' از گوشه و کنار سیاست؛ سه گانه رضایی و احمدی نژاد/ وداع بذرپاش با جوانان/ نماینده هرمی و ...
خبرنگاران مشرق در جریان پیگیری های خبری، به زمزمه ها و گفته می شود هایی بر می خورند که مهمان کردن مخاطبان به این شنیده ها خالی از لطف نیست.
* شنیده ایم شمار دیدارهای محسن رضایی با رئیس جمهور به سه جلسه رسیده است. در این دیدارها بر نزدیکی هر چه بیشتر اصولگرایان تاکید شده است. رضایی پیشنهاد استفاده دولت از نیروهای نزدیک به خود از جمله طلایی نیک را هم مطرح کرده است.

* گفته می شود سایت های شرکت ایران خودرو در خارج کشور با کاهش شدید تولید مواجه شده اند که این امر انتقاد رئیس جمهور را به همراه داشته است.

*شنیده شده آیت الله کعبی مسوولیت مرکز مطالعات راهبردی جامعه مدرسین را برعهده گرفته است.

* شنیده ایم مهرداد بذرپاش از سازمان ملی جوانان خواهد رفت. به وی پیشنهاد سفارت داده شده اما وی از پذیرفتن آن خودداری کرده است.

*گفته می شود ۶۲ درصد زندانیان سال ۸۹ برای اولین بار به زندان افتاده اند.

*سایت مجمع تشخیص مصلحت علاقه شدیدی به بازخوانی چند باره طرح بی کفایتی بنی صدر از خود نشان می دهد. در حالی که طرح بی کفایتی بنی صدر از ریاست جمهوری در تیر ماه بوده اما این سایت در مرداد ماه هم این قضیه را دنبال می کرد.

* شنیده ایم دفتر ایرانیان خارج کشور در صدد راه اندازی یک خبرگزاری و چند سایت خبری برای پوشش فعالیت های خود است.

*گفته می شود شاخه دانشجوی خانه کارگر هم با مسوولیت فردی به نام منشوری آغاز به کار کرده است.

* شنیده شده در موج اول تعطیلات تابستانی مجلس حدود ۱۰۰ نماینده به سفر حج عمره رفتند. موج دوم تعطیلات مجلس از ۱۴ شهریور تا ۷ مهر خواهد بود.

* شنیده ایم چند روز قبل ۱۰۰ نفر از اعضای یک شرکت هرمی در جنگل های سواد کوه به دام نیروهای امنیتی گرفتار شدند.

*شنیده شده یکی از نمایندگان مجلس هم در تور شرکت های هرمی گرفتار شده و علاوه بر سرمایه خود، سرمایه نزدیکانش را هم به تاراج این شرکت ها داده است.