به گزارش افکارنیوز، مهترین عناوین روز گذشته این صفحه به شرح زیر می باشد.

شروط طارق الهاشمی برای بازگشت به عراق و حضور در دادگاه
طارق هاشمی معاون سابق رییس جمهورعراق اعلام کرد، در صورتی که اتحادیه اروپا برای محاکمۀ " عادلانه " وی در عراق و تبرئه او و همدستانش تضمین دهد، آماده است تا فوراً برای حضور در دادگاه، به بغداد بازگردد.

مخالفان عضویت عربستان در شورای امنیت چه کسانی بودند؟
به دنبال انتخاب عربستان برای عضویت غیردائم در شورای امنیت، سازمان‌های مدافع حقوق‌بشر از عضویت ریاض در این شورا انتقاد کردند.

توزیع ۵ میلیون کتاب ضد شیعه در بین حجاج / شیعیان دشمن اصلی اسلام هستند!
منابع آگاه نزدیک به عبد‌الله بن عبد‌العزیز آل‌سعود اعلام کردند، ‌پادشاه عربستان دوماه پیش از آغاز مناسک حج تمتع به وزارت حج این کشور دستور داد تا کتابی را علیه شیعیان تهیه و چاپ کرده تا طی مراسم حج امسال آن را در میان حجاج به صورت رایگان توزیع کنند.

مرکل خواستار خویشتن داری اسرائیل در موضوع شهرک سازی ها شد
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز جمعه در برلین پس از مذاکره با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، خویشتن داری» رژیم صهیونیستی را در توسعه شهرک سازی در سرزمین فلسطین خواستار شد.

زمان شکستن سکوت درباره برنامه تسلیحات هسته‌ای اسرائیل فرا رسیده است
مدی بنجامین و هالم بینلی، روزنامه‌گاران و فعالین صلح‌طلب در یادداشتی که در پایگاه اینترنتی آلترنت منتشر شد از جهانیان خواستند تا سکوت در باره برنامه تسلیحات هسته‌ای اسرائیل را بشکنند زیرا در غیر این صورت ایجاد منطقه‌ای عاری از تسلیحات کشتار جمعی در خاورمیانه ممکن نخواهد بود.

تلاش اسرائیل برای انهدام موشک‌های حزب‌الله
روزنامه کویتی " الجریده " امروز(جمعه) گزارش داد، اسرائیل اطلاعاتی درباره مکان موشک‌های دوربرد حزب‌الله دارد و در حال بررسی اقدام نظامی برای انهدام این تسلیحات دارد.

تعطیلی مدارس مسلمانان در نیویورک در اعیاد فطر و قربان
روزنامه واشنگتن تایمز نوشت دانش آموزان نیویورک در روزهای عید فطر و قربان تعطیل می شوند.