گروه بین الملل -روز یکشنبه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت دو ساعت از نمایشگاه دستاوردهای این نیرو بازدید کردند.

به گزارشافکارنیوز؛ این بازدید مورد توجه ویژه رسانه های صهیونیستی قرار گرفت و به سرعت این خبر را به نقل از رویترز بر روی خروجی وبسایت های خود قرار دادند.

درهمین زمینه، دبکا فایل، وبسایت خبری تحلیلی نزدیک به منابع صهیونیستی اولین وبسایتی بود که ضمن پوشش دادن این خبر، اولین گزارش تحلیلی را با توجه به فاصله یک هفته ای تا دور جدید مذاکرات هسته ای ارائه کرد. دبکافایل به نقل از یکی از منابع خود نوشته است که توافق جامع هسته ای ایران و شش قدرت جهانی، که پیش نویس آن با همکاری تیم هسته ای ایران به رهبری حسن روحانی، تهیه شده است، وارد جنبه نظامی برنامه هسته ای ایران نخواهد شد.

اواخر سال گذشته، واشنگتن تحت فشارهای اسرائیل مطلع شد که تهران هیچ راه فراری برای محدود کردن برنامه هسته ای و موشک های بالستیک نگذاشته است.

سخنان اخیر رهبر ایران برای تحت فشار گذاشتن دولت اوباماست که یا به خواسته های ایران تن دهد و یا دیپلماسی هسته ای در آسمان منفجر شود.

دبکافایل البته یه نقل از یکی از منابع خود این را هم نوشته است که با نزدیک شدن به توافق هسته ای، افرادی در ایران به دنبال کودتای نظامی هستند و هدف آنها سرنگونی دولت حسن روحانی و کاهش اختیارات رهبر ایران است!