به گزارش واحد مرکزی خبر ، اکسپرس نوشت: چگونه گروهکی که با نظام تهران مبارزه می کند موفق شده است بیشتر نمایندگان پارلمان فرانسه را با آرمان خود همراه کند؟ این در حالی است که شمار زیادی از کارشناسان از شیوه های مبارزاتی این گروهک انتقاد می کنند ودر حقیقت انها را تروریست میدانند .

اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین) که مبارزه ای مسلحانه با نظام تهران در پیش گرفته است و در این کشور هیچ محبوبیتی در بین هیچ گروه مردمی ندارند و از سوی همه گروهها حتی منتقدان حکومت طرد شده اند، موفق شده اند بیشتر نمایندگان پارلمان فرانسه را با خود همراه کنند.

نشریه اکسپرس می افزاید زمانی که سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین)، نماینده ای را گیر می آورند دیگر دست از سرش بر نمی دارند. ناتالی گوله سناتور فرانسوی مجبور شده است بارها خواستار پاکسازی راهروهای ساختمان مجلس سنای فرانسه از لابی گران سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین) شود.

این سناتور می گوید: " این سازمان، سازمانی خطرناک است که به شعور همه توهین می کند. نمایندگان پارلمان فرانسه طومارهای این سازمان را امضا می کنند بدون اینکه از موضوع آن باخبر باشند زیرا این نمایندگان در پایان نشست های پارلمان از دست لابی گران این سازمان کلافه می شوند.

" به این ترتیب است که سیصد و بیست نماینده از مجموع پانصد و هفتاد و هفت نماینده پارلمان فرانسه پای نامه درخواست از دولت فرانسه برای به رسمیت شناختن سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین) به عنوان تنها نیروی جایگزین نظام جمهوری اسلامی را امضا کردند.

روز هجدهم ماه مه، در کنفرانسی در پاریس، نمایندگان پارلمان فرانسه در کنار مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین) نشستند و به این ترتیب حمایت از این سازمان جنبه ای رسمی به خود گرفت. یان ریشار استاد برجسته دانشگاه سوربن فرانسه که آثاری درباره ایران و تشیع نوشته است ضمن اعتراض به این فعالیتها می گوید: " لابی گران سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین) از نادانی نمایندگان فرانسه بهره برداری می کنند در صورتی که انها هیچ جایگاهی در بین مردم ایران ندارند.

اکسپرس ادامه می دهد" سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین)به دلیل همدستی با صدام در جنگ با ملت ایران به شدت مورد تنفر مردم است چون انها خائن تلقی می شوند .