به گزارش افکارنیوز، همزمان با حملات گسترده رژیم صهیونیستی به غزه وبلاگ‌نویسان کشورمان نیز دست به قلم شده‌اند و از مقاومت مردم مظلوم غزه حمایت می‌کنند. وبلاگ تناقضات ذهنی نوشت: چند روزی است که خبر حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را از اخبار می‌شنویم که در این ماه باعثاندوه هر انسان منصفی در دنیا می‌شو.

اما در میان انبوه اخبار ناراحت کننده برای ما خبری را بارها در این چند روز شنیدیم که حقارت و ترس اسرائیل و متحدانش را در رسانه ها دیدیم؛ دفاع با موشک‌های ساخت فلسطین ما را خوشحال کرد که مقاومت از سنگ به موشک رسید.

امروز جهان ضعف اسرائیل که به مدرن‌ترین تسلیحات نظامی مجهز است را می‌بیند و می‌بینند که حتی آنها توان شناسایی موشک‌های فلسطینی را هم ندارند و نمی‌توانند ببینند چون این وعده خداوند است که «وَجَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لاَ یُبْصِرُونَ‌».

حال می‌توانیم به نتانیاهو و دیگر مسئولان اسرائیل این تذکر را که پیش از ما رهبرمان به آنها داده بود را بار دیگر تکرار کنیم که رژیم غاصب صهیونیستی در حد و اندازه‌ای نیست که در صف دشمنان ملت ایران به حساب بیاید و اگر غلطی از آنها سر بزند، جمهوری اسلامی ایران، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.

نتانیاهو بدان که تو و تمام ارتش شیطانی تو با تمام قدرتتان نتوانستید نوار غزه را که ۴۱ کیلومتر طول و ۶ تا ۱۲ کیلومتر عرض دارد را از دست صاحبانش در بیاورید پس چطور طرح حمله به ایران را روی میز می‌گذاری؟ گویا از مساحت ایران بی‌خبری و گویا غافلی که مردم ایران گوش به فرمان رهبری هستند که با جان و دل دوستش دارند و فتوای او بس برای نابودی تو و اربابانت.

سید حسن نصرالله چه خوش گفت: ما میخواهیم به دوست و دشمن خود بگوییم ما شیعه علی بن ابیطالب در جهان هستیم و هرگز از فلسطین و ملت فلسطین و مقدسات امت اسلامی در فلسطین چشم پوشی نخواهیم کرد. به ما رافضی، تروریست، مجرم و هر چه میخواهید بگویید و هرکجا که میخواهید جلوی هر مسجد و حسینیهای که میخواهید ما را بکشید. ما شیعه علی بن ابیطالب هستیم و هرگز فلسطین را رها نخواهیم کرد.