به گزارش افکارنیوز، با وجود حملات شدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه و هدف قرار دادن مساجد، صدای الله اکبر همچنان از این مساجد به گوش می‌رسد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حملات خود به نوار غزه مسجد الشافعی، مسجد الامین، مسجد الشهداء و تعدادی از مساجد تاریخی را با خاک یکسان کردند.

«محمد الخضری» امام مسجد الامین در غزه، در این خصوص گفت: نزدیک ۶۴ مسجد در نوار غزه به طور کامل با خاک یکسان شد. در آخرین حمله سه مسجد هدف حمله قرار گرفت و تخریب شد. در این حملات، بیش از ۱۵۰ مسجد به صورت جزئی تخریب شده است. مسجد الامین از جمله مساجدی است که به طور کامل تخریب شد. جنگنده‌های اف - ۱۶ راکت‌ها و موشک‌های زیادی به مسجد شلیک کردند.

یکی از نوجوانان فلسطینی در این خصوص گفت: حدود پنج سال است که در مسجد الامین در حال آموزش هستم و در آن به حفظ قرآن و آموزش دروس مختلف مشغول هستم. در پی حمله صهیونیست‌ها به مسجد الامین ما دیگر محل امنی نداریم. مسجد منزل دوم ما بود.

یکی دیگر از نوجوانان فلسطینی گفت: مسجد امام الشافعی بزرگ‌ترین مسجد در نوار غزه بود. ما در این مسجد نماز می‌خواندیم، اما اکنون به این علت که جایی برای اقامه نماز نداریم، در محوطه مسجد نماز می‌خوانیم.