شبکه خبر: سرویس های امنیتی غزه توانستند یکی از بزرگ ترین و خطرناک ترین جاسوسان رژیم صهیونیستی را از نظر سن و مدت فعالیت دستگیر کنند.

این جاسوس ۶۰ ساله با نام(ا ح)، نیمی از عمر خود را برای رژیم صهیونیستی جاسوسی کرده است.

این جاسوس رژیم صهیونیستی ۲۳ سال پیش، هنگام بازگشت از یکی از کشورهای عربی با سرویس های اطلاعات رژیم صهیونیستی همکاری کرد و در این مدت هم به همکاری خود با آنها ادامه داد و همواره از باریکه غزه به کرانه باختری و بالعکس و چند کشور عربی رفت و آمد می کرد.

این مزدور، پیش تر عهده دار پست های کلیدی در تشکیلات خودگردان فلسطین بود و با مقامات ارشد یکی از سازمان های فلسطینی ارتباط داشت به شیوه ای که از فعالیت های این سازمان حمایت مالی می کرد و سلاح در اختیار آن قرار می داد.

این جاسوس اسرائیلی، اطلاعات خطرناکی درباره ماهیت فعالیت این تشکیلات در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده و با نیروهای ارتش این رژیم چند عملیات مهم انجام داده بود و در ترور تعدادی از نیروهای مقاومت و دستگیری برخی از ساکنان باریکه غزه و کرانه باختری همکاری داشت.

مزدور صهیونیست تاکنون با بیش از هفت افسر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی ارتباط داشته و حتی با تعدادی از آنان در زمینه اجرای ماموریت هایش در غزه و کرانه باختری دیدار، و مجموعا ۱۷ هزار دلار از آنان دریافت کرده بود.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین بارها اعلام کرده بود: سرویس های امنیتی تا پایان پارسال به مزدوران مهلت داده بود که خودشان را معرفی کنند، ولی آنان این کار را نکردند.

چندی پیش نیز نیروهای امنیتی مصر یک افسر رژیم اشغالگر قدس را که در حال جاسوسی برای تل آویو بود، دستگیر کردند.

دادستان امنیتی مصر هم این افسر اسرائیلی را به اتهام جاسوسی دستگیر و زندانی کرد.

پارسال هم بزرگ ترین شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی در لبنان کشف شد.

فعالیت این شبکه جاسوسی را یگان اطلاعات ارتش لبنان بر ملا كرد.