به گزارش افکارنیوز، خبرگزاری سبانت، " گوردون داف " با افشای مشارکت رژیم صهیونیستی در تجاوز به یمن، گفت: حمله‌ی هفته‌ی گذشته به منطقه‌ی " جبل نقم " توسط یک جنگنده‌ی(اسرائیلی) به وسیله بمب نوترونی صورت گرفت.

داف با انتشار گزارشی در پایگاه خبری روزنامه‌ی " وِترانس تودی " با ارائه‌ی دلایل و شواهد علمی درباره‌ی بمبی که بر منطقه جبل نقم پرتاب شد، خاطر نشان کرد: این بمبِ نوترونی را یک جنگنده‌ی(اسرائیلی) که به رنگ جنگنده های سعودی رنگ شده بود، بر منطقه جبل نقم پرتاب کرد.

وی تاکید کرد: بمبی که جنگنده‌ی(اسرائیلی) بر جبل نقم انداخت، کلاسیک – ۲ کیلویی – نبود و بسیار بیشتر از این وزن داشت.

داف خاطر نشان کرد: وقتی ویدیوی انفجار را با دوربین های تخصصی دیدم، متوجه شدم که در بمبِ پرتاب شده، نوترون به کار رفته است.

پایگاه خبری وترانس تودی فیلمی از لحظه انفجارِ بمب نوترونی که جنگنده‌ی رژیم صهیونیستی بر جبل نقم انداخت، منتشر و تاکید کرد که این ویدیو در تاریخ ۲۰ ماه می جاری ضبط شده است.

گوردون داف، از کهنه سربازان نیروی دریایی آمریکاست که در جنگ ویتنام شرکت داشت و در زمان حاضر به عنوان دیپلماتی ارشد، از کارشناسان مهم بین المللی در زمینه سلاح های اتمی به شمار می رود. در حال حاضر موسسه اطلاعاتی خصوصی دارد و در خصوص مسائل امنیتی، با برخی کشورها همکاری می کند.