به گزارشافکارخبر،میرور اعلام کرد: یکی از عناصر داعش، نام و نشانی " رابرت اونیل، " کارمند نیروی دریایی آمریکا و شخصی که " اسامه بن لادن، " رهبر گروه تروریستی القاعده را به هلاکت رسانده بود، منتشر کرد و از داعشی های آمریکا خواست وی را به سزای اعمالش برسانند.

این عنصر داعش در یکی از شبکه های اجتماعی، اطلاعاتی را در خصوص نحوه یافتن " رابرت اونیل " برای هم پیمانانش منتشر کرد. با وجود تلاش شرکت های مالک شبکه های اجتماعی برای پنهان کردن نشانی " رابرت اونیل، " دهها نفر از تروریستهای داعش هم اکنون اطلاعات شخصی وی را در اختیار دارند.
این عنصر داعش با افشای اطلاعات وی نوشت: " من اطلاعات رابرت اونیل را در اختیار برادرانم در آمریکا قرار می دهم تا وی را هرچه سریعتر به قتل برسانند. "
گزارشها حاکی از آن است که رابرت اونیل به دلایل امنیتی از همسرش جدا شده است. همسر وی در این خصوص گفت: " ما قصد داریم نام خود و حتی نام فرزندانمان را تغییر دهیم. میخواهیم نام اونیل برای همیشه از زندگی ما حذف شود. "
" رابرت اونیل، " کارمند برجسته نیروی دریایی آمریکا پیشتر اعلام کرده بود در مه ۲۰۱۱(اردیبهشت ۹۰)، اسامه بن لادن را در اقامتگاهش در پاکستان کشته است.
قاتل فراری بن لادن از سوی داعش به مرگ تهدید شد + تصاویر
قاتل فراری بن لادن از سوی داعش به مرگ تهدید شد + تصاویر