به گزارش افکارخبر، یگانهایی از نیروهای یمنی، امنیت منطقه الریاشیه در استان الضالع را برقرار کرده و آن از لوث عناصر مزدور پاک کردند که در اثر آن شماری از عناصر مزدور کشته و یا زخمی شدند و به دنبال آن سه خودرو نظامی و یک تانک به آتش کشیده شدند.

واحد موشکی ارتش یمن ستاد فرماندهی گارد مرزی رژیم سعودی در ظهران و مواضع نظامی جیزان و موضع نظامی البحطیط و القرن را در جنوب عربستان هدف قرار داد که در نتیجه آن شماری از خودروهای نظامی منهدم شد. واحد مزبور همچنین موضع نظامی المکیال و مراکز دیده بانی در نجران عربستان را هدف قرار داد.

از سوی دیگر،  سازمان ملل حملات هوایی رژیم سعودی علیه اردوگاه سازمان پزشکان بدون مرز در شهر تعز را محکوم کرد که در اثر آن 3 نفر جان خود را از دست دادند و 5 نفر دیگر زخمی شدند.

منابع یمنی از شهادت دو شهروند و زخمی شدن 7 تن دیگر در حمله هوایی رژیم سعودی به موسسه فن آوری منطقه حیفان در شهر تعز واقع در جنوب غرب کشور خبر دادند. بمب افکن های متجاوز همچنین صعده ، صنعا ، مأرب و حجه را بمباران کردند.

کودکان شیرخوار و زنان قربانی حملات هوایی سعودی ها علیه اردوگاه پزشکان بدون مرز نزدیک مجتمع مسکونی واقع در روستای الخشبه در استان تعز در جنوب غرب یمن شده اند.

بان کی مون دبیرکل سازمان ملل این حمله را محکوم کرده و خواستار انجام یک تحقیق فوری و فعال در این خصوص شد.

صحنه های به جا مانده از بمباران از حجم گسترده و ویرانگر آن حکایت دارد که در اثر آن ساختمانهای اداری و استخر و پارک بازی کودکان و مسجد اردوگاه به شدت آسیب دید. بازار نیز از حملات هوایی سعودی ها در امان نمانده و طی آن شماری از شهروندان مجروح شدند و بازار به شدت آسیب دید.

صنعا نیز صحنه تجاوزگری های هوایی عربستان بود که طی آن بمب افکن های متجاوز شماری از خانه ها را در روستای ضلاع در منطقه همدان هدف قرار دادند که در نتیجه شماری از شهروندان یمنی مجروح شدند.

جنگنده های سعودی همچنین بارها منطقه مران در شهر حیدان در استان صعده و مثلاث عاهم در حجه و منطقه حباب در منطقه صرواح در مأرب را هدف قرار دادند.