ایسنا: دکتر احمد بحر با انتشار بيانيه اي که نسخهاي از آن در اختيار اين مرکز قرار گرفت، اعلام کرد: دشمن صهيونيستي با سرکوب نمايندگان پارلمان فلسطين و تخليه کرانه باختري از وجود رهبرانش هرگز نخواهد توانست اراده پولادين ملت فلسطين را تضعيف کند و حقوق حقه و اصول آرمان ملي آنان را از بين ببرد.
معاون اول رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین اقدام نیروهای رژیم اشغالگر قدس در بازداشت شیخ حسن یوسف، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس را در یکی از پست‌های بازرسی کرانه باختری به شدت محکوم کرد.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین، دکتر احمد بحر با انتشار بیانیه ای که نسخه‌ای از آن در اختیار این مرکز قرار گرفت، اعلام کرد: دشمن صهیونیستی با سرکوب نمایندگان پارلمان فلسطین و تخلیه کرانه باختری از وجود رهبرانش هرگز نخواهد توانست اراده پولادین ملت فلسطین را تضعیف کند و حقوق حقه و اصول آرمان ملی آنان را از بین ببرد.

ارتش رژیم اشغالگر قدس عصر دیروز چهارشنبه شیخ حسن یوسف را در پست بازرسی زعتره واقع در شمال شهر رام الله ربودند.

رسانه های فلسطینی گزارش دادند که شیخ حسن یوسف به همراه همسر و فرزندانش برای دیدن دخترش به شهر جنین رفت که در راه بازگشت نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی آنان را به مدت ۶ ساعت در این پست بازرسی بازداشت کرده و سپس این رهبر را ربودند.

اين اقدام در حالي صورت مي گيرد که اشغالگران صهيونيست اين نماينده پارلمان فلسطين را پس از ۶ سال بازداشت ۲۸ روز پيش آزاد کردند.