به گزارش افکارنیوز،

تیم اطلاعاتی الصقور امروز(چهارشنبه) در بیانیه ای گزارش کرد که باندهای تروریستی داعش مراسم ازدواج اجباری 6 دختر ایزدی با عناصری از ملیتهای سعودی و عراقی در گروه جنایتکار داعش در منطقه حی التنک در شهرستان القائم برگزار کرد.

 

خبرگزاری عراقی(واع) به نقل از بیانیه این تیم عملیاتی افزود: یکی از این دختران که 13 ساله بود، توانست فرار کند و به منزل شهرونی در همان منطقه پناه برد. میان عناصرداعش و شهروندی که درخواست کرد در ازای ترک این دختر، کامیون وی را ببرند، درگیری رخ داد. مصعب جزراوی یکی از عناصر سعودی تبار داعش این شهروند را در مقابل منزلش و در برابر اعضای خانواده و خویشاوندانش به قتل رساند. دیگر عناصر تروریستی نیز این دختر را به زور با خود بردند و خانواده مقتول را ودار به ترک منزل خود کردند.

 

از این رو، تیم الصقور اقدام به جمع آوری اطلاعات درباره این گروه تروریستی کرد و آنها را تحت پیگرد قرار داد تا آنکه با هماهنگی جنگنده های عراقی این گروه تروریستی تارومارشدند.

 

در این بیانیه آمده است که از مهمترین کشته شدگان این گروه تروریستی، ابوسجی الدلیمی افسر سابق در زمان صدام جنایتکار است که با ابوعبدالرحمن البیلاوی همکاری می کرد و دوست صمیمی ابوبکربغدادی جنایتکار بود و یکی از کسانی است که به یکی از شهروندان ایزدی تجاوز کرده بود. از دیگر کشته شدگان ابومهند هاشمی مسئول امنیتی ولایت دیرالزور و فارغ التحصیل آنچه که موسوم به "دانشکده شریعت اسلامی" است.

 

همچنین بر طبق این بیانیه، ابوفارس مصعب جزراوی سعودی تبار و فرمانده گردان موسوم به نفوذی ها که آن شهروند عراقی را به قتل رساند و به یکی از شهروندان ایزدی عراق تجاوز کرد، نیز به هلاکت رسید. ابویوسف ادلبی سوری تبار از اهالی ادلب و از افراد نزدیک به ابومحمد عدنان جنایتکار نیز در میان کشته شدگان بود.