به گزارش افکارنیوز،

 انقلابیون و آحاد مختلف بحرین از نخستین ساعات امروز، به مناسبت پنجمین سالروز آغاز انقلاب خود، در سایه تدابیر شدید امنیتی علیه نظام «آل خلیفه» دست به تظاهرات مسالمت آمیز زدند.

به گزارش صفحه رسمی «جریان الوفاء الاسلامی» بحرین در شبکه اجتماعی «توئیتر» مردم بحرین از صبح امروز در سومین روز «نافرمانی مدنی»، تظاهرات کرده و ستون‌های دودو در برخی خیایان‌‌های این کشور به چشم می‌خورند.

راهپیمایی پنجمین سالگرد انقلاب 14 فوریه بحرین از صبح امروز در حالی آغاز شد که تظاهرات دو روز گذشته نافرمانی مدنی شاهد اعمال خشونت از سوی ماموران بحرینی بود. نظامیان و نیروهای امنیتی بحرین طی دو روز و شب گذشته با شلیک گازهای سمی و گلوله‌های ساچمه‌ای تظاهرات مسالمت آمیز مردم را به خشونت کشانده بودند.

آحاد مختلف ملت بحرین در پنجمین سالروز انقلاب 14 فوریه، ضمن بستن مغازه‌ها و امتناع از خرید و فروش و عدم تردد روی «پل شهید نمر»، با حضور گسترده در خیابان‌ها و برگزاری تظاهرات گسترده، بر تداوم انقلاب تا تحقق کامل خواسته‌های مردمی تاکید کردند.

منابع خبری مخالفان بحرینی صبح امروز (یک‌شنبه) با انتشار تصاویری از برگزاری تظاهرات گسترده در منطقه «الدراز»، اعلام کرد که فعالیت‌های سالروز انقلاب 14 فوریه سحرگاه امروز در مناطق مختلف بحرین از سر گرفته شد.