به گزارش افکارنیوز،

جمعیت مسیحیان کرده جنوبی در اقدامی مغرضانه، و با شعار "حفاظت از خانواده"، خواستار جلوگیری از ورود اسلام در کنار ممنوعیت ورود همجنسگرایی به این کشور شدند.

این جمعیت با صدور بیانیه و راهپیمایی از دولت این کشور درخواست کردند، ورود و گسترش اسلام، در کنار ممنوعیت همجنسگرایی، ممنوع اعلام شود و آن را عامل تحکیم پایه های خانواده و حفاظت از آن، مطرح نمودند.

در این بیانیه چهار ماده ای، از جوانان کره ای خواسته شده است که از همجنسگرایی دوری کنند تا جامعه از بیماری های خطرناکی همچون ایدز در امان بماند.

در بند دیگری از این بیانیه، اسلام یکی از عناصر از هم پاشیده شدن خانواده در کره معرفی شده است و از دولت این کشور خواسته شده تا از ورود و گسترش اسلام در این کشور، جلوگیری به عمل آید.

این بیانیه در حالی صادر شده است که چندی پیش، فروشگاه های زنجیره ای غذای حلال در کره جنوبی، از مسلمانان در دیگر کشورها که متقاضی کار در این فروشگاهها هستند، درخواست کرده بود تا به این کشور سفر کرده و در این فروشگاهها مشغول به کار شوند.

کارگران و کارمندان فروشگاه های محصلات غذایی حلال، باید مسلمان باشند، و از آنجا که در کره جنوبی متقاضی مسلمان کمی برای کار در این فروشگاهها وجود داشت، مسئولین این فروشگاه های زنجیره ای از مسلمانان در دیگر کشورها دعوت به همکاری نمودند، که جمعیت مسحیان کره آن را تهدیدی برای خود قلمداد کرده و به صدور این بیانیه اقدام کردند.