به گزارش افکارنیوز،

 اداره کنندگان شبکه اینترنتی فیس بوک درحالی که از بستن صفحات متعدد وابسته به گروه تروریستی داعش و سایر تروریست‌ها اظهار عجز می‌کنند، در اقدامی عجیب اقدام به بستن صفحه ریاست جمهوری سوریه کردند. 

 

 فیس بوک همچنین صفحات شبکه‌های تلویزیونی حامی سوریه از جمله سما، الدنیا و المیادین را را از روز گذشته از دسترس خارج کرده است. 

 

شبکه المیادین با اعلام خارج شدن صفحه فیس بوک خود از دسترس، از کاربرانش خواست برای دستیابی به خبرهای این شبکه به توییتر و همچنین تلگرام مراجعه کنند. 

 

یادآور می‌شود برای جلوگیری از هرگونه افشاگری درباره کمک‌های گسترده غرب و حامیان منطقه‌ای آن به تروریست‌ها و تقویت این گروه‌ها، کشورهای غربی مدعی آزادیف تاکنون بار‌ها به مقابله با شبکه‌های تلویزیونی و صفحات اینترنتی مخالفان تروریست‌ها پرداخته‌اند. 

 

درحالی که گروههای تروریستی خطرناکی مانند داعش و النصره و جیش الاسلام با آزادی کامل به تبلیغات در اینترنت و انتشار فیلم و عکس از صحنه‌های کشتار مردم و سربریدن افراد بیگناه ادامه می‌دهند. 

 

شبکه العالم نیز به دلیل حمایت از مقاومت و افشاگری علیه تروریست‌ها و صهیونیست‌ها تاکنون بار‌ها مورد هجوم کشورهای غربی و حامیان آن از جمله عربستان سعودی قرار گرفته و آن‌ها تلاش کرده‌اند با حذف العالم از ماهواره‌های نایل ست و عرب ست و همچنین هک کردن صفحات شبکه‌های اجتماعی، به زعم خود مانع فعالیت العالم شوند.