به گزارش افکارنیوز،

به نقل از المنار، فعالان شبکه های اجتماعی، تصویری از یک سند متعلق به گروه تروریستی داعش را منتشر کردند که مربوط به پیش از آغاز عملیات آزاد سازی فلوجه است.

بر اساس این گزارش، داعش در این نامه از عناصرش خواسته است که از طریق بمب گذاری خانه ها و ادارات و مساجد، خود را برای نبرد فلوجه آماده کنند.

گروه تروریستی داعش در این نامه خواستار انتقال خانواده های عناصر خود به مناطقی امن تر خارج از فلوجه شده است.

داعش در این نامه همچنین خواستار بمب گذاری خانه ها، ادارات، و مساجد و منفجر کردن و تصاویر آن را منتشر و اعلام کنند که این تصاویر مربوط به عملیات انتقامجویانه از سوی اهل تسنن است.

139503041736194527764394

این گروه تروریستی همچنین از عناصر خود خواست که لباسهایی همچون لباسهای نیروهای داوطلب مردمی بر تن کنند و زندانیان  موجود در فلوجه را به قتل رسانده و تصاویر آن را منتشر کنند.

گروه تروریستی داعش همچنین تهدید به کشتن همه کسانی کرد که با نیروهای عراقی همکاری می کنند.

عبدالوهاب الساعدی فرمانده عملیات آزادسازی فلوجه امروز سه شنبه گفت که یگانهای نظامی این کشور موفق شدند اکثر روستاهای فلوجه را از چنگال داعشی‌ها آزاد کنند و پرچم عراق را بر بام فرمانداری شهرستان الکرمه به اهتزاز در بیاورند.

«حیدر العبادی» نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق، بامداد روز دوشنبه طی سخنانی، آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه در استان الانبار از اشغال گروه تروریستی داعش را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته خواهد شد، افزود: فلوجه همچون صدها روستا، شهر و شهرک به اهالی آن بازخواهد گشت و از ظلم، ستم و خیانت داعش آزاد خواهد شد.

نخست وزیر عراق گفت: فلوجه را طی چند روز آزاد خواهیم کرد و آزادی این شهرستان هدیه‌ای برای همه عراقی‌ها است.