افكار نيوز:سرویس بین الملل ـ القدس العربی به نقل از رئیس دفتر مبارزه با تروریسم نخست وزیری رژیم صهیونیستی نوشت: اخبار دقیقی در دست داریم که نشان می دهد اعضای حزب الله لبنان و عوامل اطلاعاتی ایران در آمریکا و انگلیس مستقر شده اند تا مقامات اسرائیلی دیدار کننده از این دو کشور را دستگیر کنند!

در ادامه این اخبار آمده است: دفتر نخست وزیری اسراییل از اتباعش خواسته به شدت مراقب خود باشند زیرا افراد مورد اشاره می توانند همه جا حضور داشته باشند و اگر یک اسرائیلی ربوده شود معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار اوست.

روزنامه " جویش کرونیکل " ارگان رسانه ای یهودیان انگلیس نیز نوشت: مقامات انگلیسی درصدد هستند قانون مبارزه با تروریسم و ربودن افراد در خاک بریتانیا را به گونه ای تغییر دهند که بیشتر مجازات در انتظار ربایندگان انسان به ویژه مقامات سیاسی اگرچه اکنون مقام رسمی نباشند است.

این روزنامه ادامه داد: مقامات اسرائیلی از خیانت برخی از اسرائیلی ها در تحویل اتباعشان به افراد حزب الله بیشتر از اتباع ایران و حزب الله نگران است.

هفته گذشته اعلام شد: سفر " اودی بن موحا " از افسران جنگ ۳۳ روزه به انگلیس لغو شده و در پی آن ویلیام هیگ وزیر امورخارجه آمریکا در پیامی به مقامات اسرائیل تاکید کرد سفر مقامات اسرائیلی برای شرکت در نشست سالیانه سران احزاب بریتانیا در امریکا کاملا تضمین شده و نگرانی از این بابت نیست.

به نظر می رسد انتشار این اخبار از دو جهت قابل بررسی باشد یکی اینکه صهیونیست ها در صدد ایجاد جنگ روانی جدیدی علیه ایران هستند تا با انتساب اعمالی که خود در آن خبره و شهره عالمند به ایران، مظلوم نمایی کرده و حداقل در جریان انتخابات آینده نمایندگان در آمریکا بیشترین بهره برداری را داشته باشند و دوم اینکه سران جنایتکار این رژیم به واقع تحت تاثیر عملیات کم نظیر دستگاه اطلاعاتی ایران در دستگیری بی عیب و نقص ریگی قرار گرفته و این مسئله به کابوسی وحشتناک برای آنها تبدیل شده است.