به گزارش افکارنیوز،

 محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن، گفت: جنایت دشمنان در بازار هندی‌ها در منطقه حدیده در چهارچوب سلسله جنایت‌هایی صورت گرفت که مردم یمن و غیرنظامیان را بدون هیچ گونه بهانه اخلاقی، دینی یا انسانی هدف قرار داده است.

 

وی افزود: هدف قرار دادن غیرنظامیان با سلاح‌های آمریکایی از سوی ائتلاف سعودی، دشمنی آشکار واشینگتن علیه مردم یمن را نمایان می‌سازد.

 

سخنگوی رسمی انصارالله گفت: این جنایت نقش آمریکا در هدف قرار دادن انقلاب مردم یمن را آشکارا نشان می‌دهد. ائتلاف سعودی، مردمی را هدف قرار داد که در روز 21 سپتامبر برای رهایی از سلطه آمریکایی-سعودی و به مناسبت عید غدیر جشن گرفته بودند.

 

جنگنده‌های ائتلاف سعودی عصر روز گذشته (چهارشنبه) منطقه بازار هندی‌ها درشهر حدیده را هدف قرار دادند که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 75 غیرنظامی شد.

 

محمد علی حوثی، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، نیز صبح امروز (پنج‌شنبه) با حضور در بیمارستان انقلاب شهر حدیده از زخمی شدگان این حاددثه جنایت‌بار عیادت کرد.

 

ائتلاف متجاوز سعودی ساعاتی پس از جنایت وحشیانه در شهر حدیده، صبح امروز بار دیگر با جنگنده‌های خود به یمن حمله کرد و با هدف قرار دادن منطقه "رازح" در صعده، 9 نفر را به شهادت رساند. در جریان این حمله 6 نفر نیز زخمی شدند.