به گزارش افکارنیوز،

 مدیر کل سازمان امنیت استان کرکوک معروف به 'آسایش' روز چهارشنبه گفت که در پی دستگیری شش عنصر داعشی و انجام بازجویی ها با آنها، یکی از افراد دستگیر شده که جوانی 16 ساله است، به این شیوه غیر اخلاقی داعش در اجبار جوانان کم سن و سال به وفاداری به این گروه تروریستی، اعتراف کرد.

 

سرهنگ 'فرهاد صابر' در اظهاراتی خبری که در رسانه های اقلیم کردستان عراق منتشر شده است گفت که این جوان اعتراف کرد که شماری از عناصر تروریستی منحرف داعش به او تجاوز جنسی کرده و او را تهدید کردند که اگر با این گروه تروریستی همکاری نکند ویدیوی رابطه جنسی او را منتشر می کنند و سپس به جرم فساد اخلاقی گردن زده می شود.

 

این مسئول امنیتی در کرکوک اضافه کرد که تروریست جوان دستگیر شده از اهالی 'حویجه' است و اعتراف کرده که پنج تن از عناصر منحرف داعشی که تابعیت آمریکایی و اروپایی دارند بیش از 10 بار به او تجاوز جنسی کرده اند.

 

به گفته این مقام امنیتی در شمال عراق، گروه تروریستی و منحرف داعش از این جوان عراقی به عنوان جاسوس در جمع آوری اطلاعات در کرکوک بهره می گرفت.

 

رفتارهای غیر اخلاقی از جمله انحرافات جنسی در بین عناصر گروه تروریستی داعش به طور گسترده شیوع دارد تا جایی که برخی از شیوخ معروف وهابیت عربستان سعودی در فتاوای مشهوری، لواط را برای این عناصر تروریستی مشروع دانسته اند.

 

علاوه بر لواط ، 'جهاد نکاح' یکی از نمونه های بارز دیگر انحرافات جنسی در بین گروه های ترویستی وهابی است که شیوخ معروف وهابیت عربستان سعودی فتاوای جواز آن را صادر کرده اند.