به گزارش پرس تی وی، شواهد به دست آمده از دست داشتن سازمان اطلاعات و امنیت خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) در پروژه اتهام زنی آمریکا علیه ایران در توطئه ساختگی ترور سفیر عربستان در واشنگتن حکایت دارد.
یک مقام اطلاعاتی پاکستان در گفتگو با روزنامه اردو زبان امت در این باره گفت: فردی که در این پرونده به عنوان متهم معرفی شده سه ماه پیش مدارک شناسایی جعلی از موساد دریافت کرده است.

بر این اساس کسی که با نام " منصور ارباب سیار " شناخته می شود قرار بوده عملیاتی را تحت عنوان " Foss Fling " برای موساد انجام دهد. این در حالی است که آمریکا مدعی شده که در یک سال گذشته ارباب سیار چندین بار به مکزیک سفر کرده تا در آنجا بتواند افرادی را برای ترور سفیر عربستان به خدمت بگیرد.

گفتنی است روز گذشته وزارت امور خارجه ایران بار دیگر ضمن فراخواندن سفیر سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در تهران مراتب اعتراض خود را به اتهام بی اساس واشنگتن علیه این کشور اعلام کرد.

خاطر نشان می شود دولت آمریکا که درپی اعتراضات گسترده مردمی در بیش از هزار شهر، اکنون در بدترین وضعیت خود قرار دارد، در تلاش برای گمراه کردن جهانیان از این تحرکات مردمی به جوسازی علیه ایران روی آورد و در اظهار نظری عجیب مدعی دست داشتن تهران در تلاش برای ترور سفیر عربستان در واشنگتن شد.

اریک هولدر وزیر دادگستری آمریکا سه شنبه ۱۹ مهر در یک کنفرانس مطبوعاتی که شبکههای الجزیره و العربیه در اقدامی هماهنگ به پخش مستقیم ادعاهای بی اساس وی علیه ایران پرداختند، مدعی شد واشنگتن تدابیری را برای بازخواست ایران به سبب برنامه ریزی برای ترور سفیر عربستان اتخاذ خواهد کر، نشان داد.