به گزارش افکارنیوز،

در روزهایی که مبارزات انتخاباتی آمریکا به اوج خود رسیده بود، «هیلاری کلینتون» از حزب دموکرات و «دونالد ترامپ» از حزب جمهوریخواه هر آن چه در چنته داشتند را برای تخریب یکدیگر به کار گرفتند. در این میان رسانه ها نقش اصلی را در جهت‌گیری افکار عمومی ایفا نمودند و چهره‌ای از این دو به جهان مخابره کردند که گویی با یکدیگر کارد و پنیر هستند.

اما عکس‌هایی که از پشت پرده این دو افشا شده‌اند چیزهای دیگری می‌گویند و نشان می‌دهند هیلاری و ترامپ نه تنها اختلافی با هم ندارند، بلکه سال‌های سال روابط پشت پرده تنگاتنگی نیز داشته‌اند تا جایی که ترامپ در بسیاری از کتاب‌هایش از جمله "هنر بازگشت" ﴿سال ١٩٩٧﴾ و "آمریکایی که سزاوار آنیم" ﴿سال ٢٠٠٠﴾ و همچنین در مصاحبه‌هایی که در زمان افتضاح بیل کلینتون بر سر مونیکا لوینسکی به انجام رسانده، در تمجید و ستایش از هیلاری سنگ تمام گذاشته است؛ روابطی که راز آن همچنان سر به مهر باقی مانده است!

جالب‌تر از همه سخنی است که ترامپ در سال ٢٠٠٤ هنگام مصاحبه با CNN بر زبان آورد. وی در مصاحبه با وولف بلیتزر می‌گوید: "شاید شوکه شوید اگر بگویم در اکثر موارد مرا به عنوان یک دموکرات‌ می‌شناسند. به نظر من دموکرات‌ها در اقتصاد عملکرد بهتری در مقایسه با جمهوری‌خواهان دارند".

 

photo_2016-11-12_08-41-30