به گزارش افکارنیوز،

 یک مرد اهل فلوریدا به علت ارسال پیام هایی در فیس بوک که بنا بر ادعای مقامات فدرال شامل تهدیدهایی درباره کشتن یا وارد آوردن آسیب های فیزیکی جدی به دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا بودند، بازداشت شده است.

پایگاه اینترنتی شبکه سی ان ان نوشت:  بر اساس اسناد دادگاه، روز پنج شنبه، دفتر کلانتر پام بیچ در ایالت فلوریدای آمریکا به سرویس خدمات مخفی ترامپ درباره فعالیت های هشدار دهنده منتسب به کاربری به نام کوین کرون از پمبروک پاینز اطلاع رسانی کرد.

کرون در فیس بوک نوشته است: «خوشحالم که اوباما همه سلاح های ما را نگرفته است، اکنون زمان مناسب استفاده از آن است.» این پیام بخشی از تهدیدی درباره حضور ترامپ درپام بیچ است و همراه با تصویری از ترامپ منتشر شده بود که در زیر آن نوشته شده بود «او رئیس جمهور من نیست. او دشمن کشور است.»

یکی از ماموران سرویس مخفی نوشت،کرون همچنین تصویری از یک تک تیرانداز منتشر کرده است که زیر آن نوشته بود «(دوره) ترامپ زمان زیادی طول نمی کشد.»

در حال حاضر یک وکیل مدافع عمومی در اختیار کرون قرار گرفته است. تلاش ها برای تماس با تیم حقوقی وی ناموفق بوده است. کرون در انتظار دادرسی در بیست و نهم دسامبر است و در ششم ژانویه به وی تفهیم اتهام می شود.

ترامپ در حال حاضر به همراه خانواده اش در پام بیچ تعطیلات کریسمس را می گذراند.