افكار: شبکه ایران به نقل از روزنامه دیلیمیل نوشت: یک جوان آمریکایی به جرم کشتن یکی از معلولان جنگی ارتش آمریکا در جریان یک سانحه تصادف، به نوشتن هفتهای یک نامه عذرخواهی به خانواده قربانی، تا ۱۵ سال آینده محکوم شد!


" آندریو گادیوسو " از سوی دادگاه آمریکایی تهدید شده که در صورتی که حتی یک هفته نوشتن نامه را فراموش کند، حکم ۱۵ سال زندان علیه وی اجرا خواهد شد!
دادگاه مذکور در بیان علت صدور این حکم اعلام کرده که خانواده قربانی این تصادف اعلام کرده‌اند که نمی‌خواهند این جوان ۲۲ ساله را در زندان ببینند.
گادیوسو در ماه مارس سال ۲۰۰۸، توماس تاورز را در جریان یک سانحه تصادف کشته بود. وی در یک روز بارانی و در حالی که برای رسیدن به محل کار خود عجله داشت، کنترل ماشین خود را از دست داد و به مسیر مخالف اتوبان رفت و به صورت " شاخ به شاخ " با ماشین این سرباز آمریکایی برخورد کرد.
گادیوسو خود نیز در جریان این تصادف که در منطقه تاوارز کالیفرنیا رخ داد، از ناحیه سر ضربه دیده و ضایعاتی در مغز او ایجاد شده است.
این جوان آمریکایی مجبور است به مدت ۱۵ سال، ۷۸۰ نامه عذرخواهی ارسال کند. گرچه با وجود حکم عجیب و غریب دادگاه فلوریدا، گادیوسو از این حکم استقبال کرده است.