به گزارش افکارنیوز،

 "اریک ترامپ"، پسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، با حضور در برنامه "شان هانیتی" شبکه تلویزیونی فاکس نیوز انتقادات شدیدی را علیه حزب دموکرات مطرح کرد. اریک ضمن انتقاد از رویکرد حزب دموکرات اظهار داشت: تاکنون چنین نفرتی را ندیده بودم. به نظر من، آنها حتی انسان هم نیستند. بسیار ناراحت‌کننده است که اخلاقیات را از دست داده‌اند.

 

اریک ترامپ در ادامه سخنانش گفت: حزب دموکرات را می‌بینید؛ آنها در حال از هم گسیختگی هستند. حزب دموکرات هیچ پیامی ندارد. آنها در انتخاباتی شکست خوردند که قاعدتا باید پیروز آن می‌شدند زیرا هفت برابر بیشتر از پدرم برای انتخابات هزینه کرده بودند. دموکرات‌ها تلاش می‌کنند جلوی یک مرد بزرگ را بگیرند.

 

اریک در بخش دیگری از سخنانش گفت: فقدان اخلاقیات در جامعه بسیار بد خواهد بود. من اغلب سیاستمداران و رسانه‌ها را بابت آن مقصر می‌دانم، زیرا انحطاط اخلاقی از کنترل خارج شده‌ است. صادقانه بگویم؛ سقوط اخلاقیات به دلیل آن روی می‌دهد که حزب دموکرات در حال غرق شدن است.

 

اریک در پایان مدعی شد: آنها ترجیح می‌دهند به جای موفقیت آمریکا، ناکامی پدرم را ببینند. این زشت‌ترین تصویر واشنگتن دی‌سی است.