به گزارش افکارنیوز،

 یکی از روزنامه‌نگاران انگلیسی که پیش از این در جریان یک اعترض از «خرم بات» یکی از مظنونان حمله تروریستی پل لندن تصاویری را تهیه کرده است، ابراز نگرانی کرده که اینگونه افراد می‌توانند تهدید تروریستی انگلیس باشند.

 

«خواهران» داعشی تهدید تروریستی آینده انگلیس

 

دیلی‌میل به نقل از این روزنامه نگار می‎نویسد: زمانی که تصاویر خرم بات را در روزنامه به عنوان یکی از مظنونان حمله تروریستی در لندن دیدم شوکه شدم و به یاد دو سال پیش افتادم که در جریان یک اعتراض از او با لباس و پوشش کامل به صورت مخفیانه تصویربرداری کرده بودم.

 

این روزنامه نگار در ادامه گفته است: ما مجبور بودیم برای تهیه فیلم مستند برای شبکه 4 به صورت پوشیده از افرادی مانند خرم بات و برخی دیگر از همراهان آنان که زن بودند فیلمبرداری کنیم.

 

«خواهران» داعشی تهدید تروریستی آینده انگلیس

 

وی می‎افزاید: در حال حاضر بزرگترین نگرانی من این است که یکی از این زنان و یا حتی یکی از کودکانی که شستشوی مغزی شده‌اند در آینده اقدام به قتل‌عام مردم انگلیس کنند.

 

«خواهران» داعشی تهدید تروریستی آینده انگلیس

 

این روزنامه‌نگار می‌گوید: سال 2015 این افراد توجه من را به خود جلب نکردند اما در حال حاضر و پس از حمله تروریستی لندن و مشاهده نام خرم بات به عنوان عامل این حادثه توجهم را به خود جلب کرده است.