به گزارش افکارنیوز،

یک نظامی سابق ارتش انگلیس داستان روزهای تلخی که برای مبارزه با گروه تروریستی داعش به سوریه سفر کرده بود را بیان کرد. «تیم وردز ورس» 39 ساله اهل انگلیس که برای مبارزه با داعش همسرش را ترک کرده بود، گفت: زندگی‌ام را در شرق لندن رها کردم تا با گروه تروریستی داعش مبارزه کنم. من چهار سال در ارتش خدمت کردم؛ اما نتوانستم دینم را ادا کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم به «یگان های مدافع خلق کردستان سوریه»- که با داعش می‌جنگد- ملحق شوم.

خاطرات سرباز انگلیسی که خون داعشی ها را می خورد!+ تصاویر

وی افزود: جنگ در مقابل داعش همانند جنگ جهانی اول بود. من دردهای غیرقابل تصوری را شاهد بودم. من مجبور بودم در خانه‌هایی زندگی کنم که اعضای آن به طور وحشیانه‌ای بدست داعش کشته شده بودند. در روستاهایی که از داعش پس گرفته بودیم، گربه ها و سگ‌هایی را می دیدم که از شدت گرسنگی در حال مردن بودند.

او خاطرنشان کرد: تروریست‌های داعش با دختران جوان رفتارهای بسیار وحشتناکی داشتند و در صورتی که آنها قبول نمی‌کردند به بردگان جنسی داعش تبدیل شوند، روی آنها اسید نیتریک می پاشیدند و یا آنها را از بالای دیوار به پایین پرتاب می کردند. این تلخ‌ترین و بدترین تجربه کل زندگی من بود.

خاطرات سرباز انگلیسی که خون داعشی ها را می خورد!+ تصاویر

وی بخاطر خوردن خون داعشی‌هایی که به هلاکت می‌رساند، در میان هم گروهی‌های کُرد خود لقب «تیمِ آدم‌خوار» را گرفته بود.

این سرباز 39 ساله 18 فوریه 2015 پس از گذراندن یک مسیر طولانی 33 ساعته، از راه ترکیه وارد سوریه شد و شش ماه در کنار نیروهای کُرد با گروه تروریستی داعش مبارزه کرد.

پس از آن وی یک ماه در کنار نیروهای پیشمرگه در عراق مبارزه کرد؛ اما بخاطر توهین به مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق، سه ماه و نیم زندانی شد. وی پس از آزادی از زندان در نهایت به لندن بازگشت.

خاطرات سرباز انگلیسی که خون داعشی ها را می خورد!+ تصاویر

(تیم در کنار اجساد داعشی‌ها)

خاطرات سرباز انگلیسی که خون داعشی ها را می خورد!+ تصاویر