به گزارش خبرنگار برنا،در آگهیهای چاپ شده در روزنامه های کثیر الانتشار میتوانید راهحلها و مشاوره های شغلی جالبی پیدا کنید. مثلا از ساخت شمع و پخش لباس زنانه و شغلهای اینترنتی تا پخش زیور آلات دست ساز آفریقایی!

فردی که آگهی توزیع زیور آلات آفریقایی را در یک روزنامه کثیر الانتشار به چاپ رسانده مدعی است از ۳۰۰۰ مدل اولیه هم اکنون تنها ۹۰۰ مدل جنس برایش مانده و به خبرنگار برنا می‌گوید: کسی در ایران نمونه این محصولات را ندارد، همه دست‌ساز و طبیعی هستند و از صدف، مرجان و پوست مار و … ساخته شدند؛ قیمت‌ها برای خرید از ۴ هزار تومان تا بالای ۱۲-۱۳ هزار تومان هستند؛ نمونه این اجناس را در ایران نمی‌توانید پیدا کنید.

وی با اشاره به این مساله که به تازگی این محصولات را عرضه می‌کند توضیح می‌دهد: تازه هفت، هشت نمایشگاه گذاشتم. چون نمونه‌اش را در هیچ جا نمی‌بینید قیمت‌اش دست خودتان است. مثلا در نمایشگاهی جنس ۱۰ هزارتومانی را ۶۰ هزار تومان قیمت گذاشتم و کسی تا به حال نگفته، قیمت اش چرا زیاد و یا کم است.

این فروشنده و توزیع کننده زیورآلات در مورد تنوع محصولات و به روز بودنشان تاکید می‌کند: این جنس‌ها های فشن هستند و استیل و مدل‌هایشان قدیمی نیست و معمولا در مزون‌ها و آرایشگاه‌هایی که در بالای شهر هستند، فروش خوبی خواهید داشت. تنوع‌شان آنقدر زیبا و قشنگ است که اگر بیایید و آنها را ببینید، تعجب می‌کنید!