به گزارش افکارنیوز،

پال رایان، رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا، با متلک‌های زهردار، رئیس جمهور این کشور را به باد استهزا گرفت.

او پنجشنبه شب در ضیافت شام سالانه بنیاد خیریه «آلفرد اسمیت» گفت: می‌دانم که سال گذشته دونالد ترامپ برخی را آزرده خاطر کرد (اشاره به حضور سال گذشته ترامپ در این ضیافت است). من می‌دانم برخی از اظهارات او، به گفته منتقدان بسیار تند بود.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا افزود: برخی معتقدند این سخنان شایسته چنین شخصیتی نبود و برخی از سخنان وی توهین‌آمیز بود. شکر خدا، اما وی درسش را یاد گرفته است!

رایان در ادامه این سخنرانی گفت: صبح فردا که روزنامه‌ها را می‌خوانید می‌بینید هر کدام روایت مختلفی از سخنان من گزارش کرده‌اند. بریت بارت (یکی از راست‌گراترین رسانه‌های آمریکا) این گونه خواهد نوشت: رایان در جمع نخبگان لیبرال، رئیس جمهور را مورد مواخذه قرار داد. نیویورک تایمز، اما این گونه گزارش خواهد کرد: رایان از رئیس‌جمهوری در ایالتی دفاع کرد که هیلاری (کلینتون) (در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته) در آن برنده شده بود؛ و رئیس جمهور نیز اینگونه توئیت خواهد کرد که ۳۰۰ هزار تن از شرکت‌کنندگان در ضیافت شام آلفرد اسمیت با شنیدن نام من هورا کشیدند.

سال گذشته، حضور دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این ضیافت شام سالانه به محلی برای رد و بدل شدن متلک‌های زهردار کلینتون و ترامپ تبدیل شد.