به گزارش العالم، در آخرین جنایت رژیم اقلیتی آل خلیفه در بحرین که بر اکثریت شیعیان این کشور ظالمانه حکومت می کند، "علی احمد رضی القصاب" جوان بحرینی اهل روستای "ابوصبیع دهسان" به شهادت رسید.

این جوان بحرینی در جریان سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه به شهادت رسید تا لقب پنجاه و چهارمین شهید و به عبارتی آخرین شهید انقلاب بحرین را بگیرد.

گروهها و جریانهای سیاسی مخالف رژیم آل خلیفه در نظردارند امروز مراسم تشییع وی را برگزار کنند که به نظر می رسد به یک راهپیمایی گسترده علیه رژیم منامه تبدیل شود. شاهدان عینی تاکید دارند که این جوان بحرینی در تظاهراتی در خیابان البدیع منامه(پایتخت بحرین) حضور داشته که عمدا توسط خودروهای زرهی زیر گرفته می شود.
نیروهای امنیتی سپس از انتقال وی به بیمارستان جلوگیری می کنند و در نهایت وی در اثر خونریزی شدید به شهادت می رسد.

از سوی دیگر، منابع آگاه با اشاره به سفر اخیر " ملک حمد " شاه بحرین به انگلیس از تحصن جمعی از مخالفان در برابر سفارت انگلیس در منامه خبر می دهند.

در تحولی دیگر انتشار تصاویر ویدیویی اهانت به "زینب الخواجه" دختر جوان بحرینی که پدرش در زندانهای آل خلیفه بازداشت شده است، جنجال بسیاری را به پا کرده است. این دختر بحرینی اخیرا در اعتراض به تداوم بازداشت زندانیان به همراه جمعی دیگر از مخالفان دست به تحصن زده بود که به صورت اهانت آمیز توسط نیروهای امنیتی روی زمین کشیده می شود و به زندان منتقل می گردد.