به گزارش افکارنیوز،

جنگنده‎های سعودی آمریکایی در ادامه حملات خود علیه یمن، طی ساعات گذشته ۴۹ بار مناطق مختلف یمن را بمباران کردند.

یک منبع نظامی یمن به خبرگزاری دولتی یمن «سبأ» گفت که جنگنده‎های سعودی شش بار منطقه «صبرین» استان الجوف و شش بار منطقه «عسیلان» استان شبوه را بمباران کردند.

نیروی هوایی عربستان شب گذشته همچنین مناطق مختلف منطقه «نهم» استان صنعاء را در شش نوبت بمباران کردند و ۹ بار دو منطقه «حرض» و «میدی» استان حجه واقع در غرب یمن را هدف قرار دادند.

جنگنده‎های سعودی دو بار نیز بیمارستان «حیس» استان الحدیده و دو بار منطقه «شدا» و چهار بار دو منطقه «الازهور» و «القد» در منطقه رازح استان صعده را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی یمن گفته که جنگنده‌های سعودی دو بار پایگاه «الشبکه» در نجران و دو بار منطقه «وادی جاره» در جازان و دو بار نیز پایگاه «مجازه» در عسیر را بمباران کردند.

حملات عربستان به یمن به بهانه بازگرداندن مشروعیت عبدربه  منصور هادی رئیس جمهور فراری و مستعفی یمن، سه سالی است که ادامه دارد و طی این مدت، بیش از ۱۲ هزار شهروند یمنی کشته و هزاران نفر دیگر زخمی شدند.

ارتش یمن نیز در پاسخ به حملات متجاوزانه عربستان و بمباران مناطق مسکونی در یمن، مواضع و پایگاه‌های نظامی عربستان را هدف حملات موشکی خود قرار می‎دهد.