به گزارش افکارنیوز،

عناصر گروه تروریستی داعش با انتشار یک پوستر تبلیغاتی وحشتناک «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا و «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را تهدید کردند.

در این پوستر تبلیغاتی، دونالد ترامپ و بنیامین نتانیاهو لباس‌های نارنجی رنگی –که به طور معمول اسیران داعش بر تن می کنند-- را به تن دارند و در مقابل یکی از عناصر گروه تروریستی داعش زانو زده اند. در پشت این تصویر هم عکس مسجدالاقصی دیده می شود.

داعش با انتشار این پوستر تبلیغاتی نوشت: «یهودیان و پرستش‌کنندگان صلیب. ما سوگند می خوریم که گردن شما را می شکنیم و خونتان را در حیاط مسجدالاقصی یا هر جای دیگر می ریزیم. ما این کار را می کنیم.»

تهدید وحشتناک داعش علیه نتانیاهو و ترامپ: گردنتان را می‌شکنیم+ تصاویر

تهدید نتانیاهو از سوی داعش درحالی رخ داده است که پیشتر بارها فاش شده است رژیم صهیونیستی تروریستهای سوریه را به صورت تسلیحاتی و درمانی حمایت می کند.

گروه تروریستی داعش پیش از این هم آمریکا را تهدید کرده است که گرگهای تنها حملاتی تروریستی در خاک این کشور انجام خواهند داد. گروه تروریستی داعش همچنین با انتشار پوسترهای تبلیغاتی انگلیس و نیویورک را تهدید کرده بود. در این پوسترها یک عنصر داعشی با ماسک مقابل ساعت بیگ بن لندن ایستاده است. در این عکس ساعت بیگ بن درحال سوختن است.

تهدید وحشتناک داعش علیه نتانیاهو و ترامپ: گردنتان را می‌شکنیم+ تصاویر

در یک پوستر تبلیغاتی دیگر نیز داعش تصویر یک بابانوئل را در کنار جعبه ای پر از مواد منفجره مقابل میدان تایمز در محله منهتن نیویورک منتشر کرد. روی آن نوشته شده بود: ما در جشن کریسمس در نیویورک ملاقاتتان می کنیم.

تهدید وحشتناک داعش علیه نتانیاهو و ترامپ: گردنتان را می‌شکنیم+ تصاویر