به گزارش افکارنیوز،

پس از افشاگری‌های اخیر رسانه‌های آمریکایی درباره رسوایی‌های جنسی ترامپ، این بار نویسنده کتاب جنجالی «آتش‌و‌خشم» در مصاحبه‎ای جدید گفته است که وی در حال حاضر نیز با یک زن در کاخ سفید «رابطه نامشروع» دارد.

پس از افشاگری‌های اخیر رسانه‌های آمریکایی درباره رسوایی‌های جنسی ترامپ، این بار نویسنده کتاب جنجالی «آتش‌و‌خشم» در یک مصاحبه جدید گفته است که وی در حال حاضر نیز با یک زن در کاخ سفید «رابطه نامشروع» دارد.

«مایکل ولف» در مصاحبه با شبکه «اچ‌بی‌او» در پاسخ به این سوأل که آیا مطلبی در کتاب «آتش‌وخشم» وجود دارد که از دید خوانندگان مخفی مانده باشد به ارتباط ترامپ با یک زن در کاخ سفید اشاره می‌کند.

در پاسخ به سؤال مجری درباره اطلاعات بیشتر ولف می‌گوید: باید به لابه‌لای خطوط کتاب دقت کنید.

نویسنده کتاب آتش‌وخشم گفته است که یک سری «در‌های پشتی» در کاخ سفید هستند که این امکان را برای ترامپ فراهم می‌کنند تا ارتباط نامشروع داشته باشد بدون آنکه کسی متوجه این موضوع شود.

در پی انتشار این مصاحبه بسیاری از کابران توییتر در واکنش به این افشاگری مایکل ولف به حدس و گمان‌هایی درباره هویت این زن در کاخ سفید پرداخته‌اند.

برخی از این کاربران می‌گویند که این زن احتمالا «کلیان کانوی»، «نیکی هیلی» و یا «هوپ هیکس» است.

طی روز‌های گذشته نیز «استورمی دانیلز» به «جاکوب ویزبرگ»، روزنامه‌نگار آمریکایی مجله «اسلیت»، گفته است که در طول سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ با ترامپ رابطه نامشروع جنسی داشته است.

جاکوب ویزبرگ می‌گوید که در فاصله ماه‌های آگوست و اکتبر سال ۲۰۱۶ و پیش از انتخابات این موضوع را پیگیری کرده و استورمی دانیلز شایعات در این باره را تأیید کرده است.

در همین حال «آلانا ایوانز»، بازیگر فیلم‌های هرزه‌نگارانه، در مصاحبه با شبکه خبری «ان‌بی‌سی» گفته است که ترامپ وی را به رابطه نامشروع با حضور یک نفر دیگر دعوت کرده است.

ایوانز می‌گوید که در سال ۲۰۰۶ استورمی دانیلز با وی تماس گرفته و او را به هتلی دعوت کرده که وی به همراه ترامپ در آن بوده‌اند.

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که هفته گذشته نیز نشریه «وال‌استریت ژورنال» گزارش داد که یکی از وکلای رئیس جمهور آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در آمریکا مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به یک بازیگر زن پرداخت کرده تا روابطه نامشروع خود با دونالد ترامپ را مخفی نگه‌دارد.

بر اساس گزارش وال‌استریت ژورنال، «میشل کوهن» یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری این مبلغ را به عنوان حق‌السکوت به یک بازیگر فیلم‌های مستهجن پرداخت کرده است.

در پی انتشار اخباری مبنی بر پرداخت ۱۳۰ هزار دلار به یک بازیگر زن آمریکایی از سوی ترامپ برای مخفی ماندن روابط نامشروع، استراتژیست برکنار شده دولت ترامپ نیز اعلام کرد که وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن چنین پرداخت‌هایی داشته است.

«استیو بنون» در مصاحبه با «مایکل ولف»، نویسنده کتاب «آتش و خشم» گفته است که وکیل ترامپ در دوران انتخابات ریاست جمهوری برای مخفی ماندن روابط نامشروع وی به ۱۰۰ زن پول‌هایی را پرداخت کرده است.

این نخستین رسوایی جنسی ترامپ نیست و ماه‌های اخیر نیز موضوع رسوایی جنسی ترامپ بار دیگر مطرح شد و سه زن وی را به آزار جنسی متهم کردند.

این زنان با برگزاری یک نشست خبری از کنگره درخواست کردند تا تحقیقاتی را درباره آزار جنسی ترامپ آغاز کند.

علاوه بر این از جمله مواردی که در مبارزات انتخاباتی سال گذشته آمریکا واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و موضوع بحث برانگیزی که آثار آن هم‌اکنون نیز پا بر جاست، ویدئوی جنجالی مربوط به ترامپ بود که نخستین بار به وسیله واشنگتن پست منتشر شد.

 

واشنگتن پست ویدئویی غافلگیر کننده مربوط به اظهارات تند و شرم آور دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۵ درباره زنان، را منتشر کرد که انتشار این ویدئو واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشت.