به گزارش افکارنیوز،

گروهی از افراد مشهور هالیوود، به همراه گروه‌های پیشرو و فعالان اجتماعی در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسمی در مقابل «سخنرانی سالانه» ترامپ در کنگره تحت عنوان «سخنرانی سالانه مردمی» هستند.

این مراسم قرار است روز دوشنبه در نیویورک برگزار شود و افرادی مانند مایکل مور، مستندساز مشهور آمریکایی، مارک روفالو، آلیسا میلانو، روزی پرز و ووپی گولدبرگ در آن مشارکت کنند.

این افراد قرار است در عمارت شورای شهر منهتن در نیویورک حاضر شوند، جایی که هواداران حق رأی زنان در 1920 میلادی در آنجا تجمع می‌کردند.

برای این مراسم که از سوی اتحادیه‌ها و گروه‌های فعال در عرصه اجتماعی سازماندهی شده است، در روزنامه یو‌اس‌اِی‌تودی تحت عنوان «مقاومت» و مسئله‌ای نزدیک‌تر به «نقطه‌نظر مردم» تبلیغ شده است.

روفالو که یکی از مشهورترین منتقدان ترامپ است در گفتگو با نشریه «پیپلز» گفت:‌ «من فکر می‌کنم این موضوع اهمیت دارد، زیرا ما رئیس جمهوری داریم که با حقیقت مشکل دارد، کسی که اولویت‌هایی رادیکال و تفرقه‌افکنانه دارد و زمان زیادی را صرف تمرکز بر امور منفی، ناامیدکننده و یأس‌آور می‌کند».

این مراسم قرار است مقدمه آغاز کارزاری تحت عنوان «ما متحد می‌مانیم» باشد. جولیا والش، مدیر این کارزار می‌گوید که «ما با هم و در تمامی جنبش‌های مختلف همکاری خواهیم کرد تا مطمئن شویم که در انتخابات سال 2018 کنگره پیروز شده و این رئیس جمهوری را تحت نظارت بگیریم».