به گزارش افکارنیوز،

تای کوب، وکیل دونالد ترامپ ، رییس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای گفت‌: در واکنش به گمانه زنی‌های رسانه‌ها و سوالات مرتبط پرسیده شده از دولت، کاخ سفید بار دیگر تاکید می‌کند که رییس جمهور اخراج رابرت مولر، بازرس ویژه‌ پرونده روابط میان کمپین انتخاباتی ترامپ با روسیه را در نظر ندارد و در رابطه با آن صحبتی نمی‌کند.

دونالد ترامپ اخیرا بر خلاف توصیه وکلایش برای نخستین بار در توییت‌هایش به نام "مولر" اشاره کرد. پس از این که وکیل شخصی ترامپ از رود روزنستاین ، معاون دادستان کل آمریکا درخواست کرد تا به تحقیقات مولر پایان دهد، انتقادات ترامپ از مولر و این تحقیقات فدرال از روز شنبه آغاز شد.

ترامپ در توئیتی نوشت: تحقیقات مولر از ابتدا نباید آغاز می‌شد، چرا که هیچ توطئه و هیچ جرمی وجود نداشت. این تحقیقات بر مبنای فعالیت‌های جعلی و یک پرونده ساختگی که هزینه آن را هیلاری کلیتون کج و کوله و کمیته‌ ملی دموکرات‌ها پرداخت کرده‌اند، قرار دارد و از این تحقیقات به طور نامناسب در دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی برای نظارت بر کمپین من استفاده شده است. شکار جادوگر!

وی در توئیتی دیگر افزود: چرا تیم مولر متشکل است از ۱۳ دموکرات تندرو که طرفداران پر و پا قرص هیلاری کلینتون کج و کوله هستند و هیچ جمهوری خواهی در بین آنها حضور ندارد؟ اخیرا یک دموکرات دیگر نیز به آنها ‌اضافه شد. آیا به نظرتان این عادلانه است ؟ و هنوز هیچ توطئه‌ای وجود ندارد.