به گزارش افکارنیوز،

یک منبع نظامی گفت که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن عملیات نظامی منحصر به فردی علیه مواضع و مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جنوب چهار راه "مَقبنه" در تعز انجام دادند.

وی افزود که در پی این عملیات شماری از مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی کشته و یا زخمی شدند و این در حالی است که دو دستگاه خودروی نظامی آن‌ها نیز منهدم شد.

این منبع نظامی اظهار داشت: نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین عملیاتی نظامی در جنوب سواحل غربی این کشور انجام دادند که در پی این عملیات نیز شماری از مزدوران ائتلاف متجاوز کشته و یا زخمی شدند. این در حالی است که تلاش جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی برای کمک به مزدوران این ائتلاف بی‌نتیجه ماند.

نیروهای یمنی مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز در رشته تپه‌های "السود" در جبهه "حمیر" در استان تعز را هدف حملات خود قرار دادند که در پی این حملات شماری از مزدوران به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

در مقابل جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی طی ساعات گذشته 18 بار دو بخش "حرض" و "میدی" در استان حجه را بمباران کردند.

نیروهای یمنی مراکز تجمع نظامیان سعودی در گذرگاه "الطوال" در جیزان و شمال منطقه مرزی میدی را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

تجاوز رژیم سعودی و همپیمانانش به یمن از حدود سه سال قبل آغاز شده است. این حملات که با هدف بازگرداندن «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهوری مستعفی و فراری یمن و در نتیجه سلطه بر این کشور صورت گرفته، نتیجه‌ای به‌جز ویرانی یمن و کشتار هزاران انسان بی‌گناه نداشته است.