به گزارش افکارنیوز،

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در جریان سفرش به آمریکا در مراسمی که با میزبانی روپرت مرداک برگزار شد با چند بازیگر، کارگردان و چهره سرشناس سینمای هالیوود آمریکا نظیر مورگان فریمن، جیمز کامرون، رابرت داگلاس و دواین جانسون دیدار کرده است.

دواین جانسون، بازیگر مشهور و ستاره سابق کشتی کج آمریکایی معروف به "صخره" در پستی در فیسبوک احساسش را درباره دیدار با محمد بن سلمان و خانواده‌اش ابراز کرد.

این بازیگر در این پست نوشت: من مشتاق هستم که به زودی اولین سفرم را به عربستان انجام دهم. من حتما در این سفر بهترین مشروب "تکیلا" را با خودم خواهم برد تا آن را به این مقام عالی سلطنتی و خانواده‌اش تقدیم کنم.

جانسون نوشت: بسیار از این مراسم شام خصوصی با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، خانواده سلطنتی او و کادر ممتازش خرسند هستم. شب بسیار خوبی بود و شنیدن دیدگاه‌های ریشه دار و در عین حال مدرن او درباره جهان و رشد مطمئنا مثبت کشورش بسیار عالی بود.

این بازیگر تصریح کرد: من شخصا از شنیدن این که مردم در عربستان این حجم بالای علاقه و عشق به من را داشته‌اند شگفت زده و بهت زده شدم. من مشتاق هستم که خیلی زود اولین سفرم را به عربستان انجام دهم و مطمئنا در این سفر بهترین مشروب تکیلا را با خود می‌برم تا آن را با این مقام عالی سلطنتی و خانواده‌اش تقسیم کنم.

این در حالی است که با وجود اعلام مجموعه‌ای از سیاست‌های لیبرال از سوی محمد بن سلمان اما نوشیدنی‌های الکلی همچنان در عربستان همچون دیگر کشورهای مسلمان ممنوع است.

با این حال ظاهرا این بازیگر آمریکایی بعد از انتشار این پست به این حقیقت پی برده و بعدا در صفحه اینستاگرام خود در یک پست کاملا مشابه این جمله را تغییر داده و نوشته است: اگر خوش شانس باشم در این سفر مشروب تکیلای خود را خواهم برد.