به گزارش افکارنیوز،

روزنامه المنار فلسطین در پایگاه اینترنتی خود با اعلام این خبر افزود منابع ویژه این روزنامه گفتند بنیامین نتانیاهو اواخر ماه مارس گذشته در سفر محرمانه‌اش به ابوظبی با محمد بن زاید ولیعهد امارات -که عملا حاکم این کشور محسوب می‌شود- و با حضور عبدالله بن زاید، وزیر خارجه و رئیس سازمان اطلاعات امارات، دیدار کرده است.

این منابع گفتند نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از این با عبدالله بن زاید دیدار کرده بود که به همراه سازمان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی سفر نتانیاهو به ابوظبی را ترتیب داده است.

این منابع افزودند نتانیاهو سه ساعت در ابوظبی پایتخت امارات توقف داشت و به صورت کاملا محرمانه به ابوظبی سفر کرده بود و رئیس شورای امنیت ملی و رئیس سازمان جاسوسی خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) و دو نفر از مشاورانش وی را در سفر به ابوظبی همراهی کرده بودند.

این منابع تصریح کردند سفر نتانیاهو به ابوظبی بیانگر عمق روابط امارات و رژیم صهیونیستی است که این منابع آن را «گرم و صمیمی» توصیف کردند و گفتند دو طرف در همه زمینه‌ها به خصوص در زمینه‌های اطلاعاتی در سطح بالایی هماهنگی دارند.

این سفر چند روز پیش از نشست آینده سران عرب در ریاض و در پی تشدید اقدامات امارات در غزه و در پاسخ به سفر کمتر از دو ماه پیش محمد بن زاید به شهر هرتزیلیا در شمال فلسطین اشغالی انجام شده است.