به گزارش افکارنیوز،

نیروهای یمنی امروز دوشنبه با انجام عملیاتی نظامی موفق شدند چندین منطقه در بخش "التحیتا" در استان الحدیده را پاکسازی کنند.

یک منبع نظامی گفت در پی این عملیات نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن که در غرب منطقه "الجبلیه" در بخش التحیتا در ساحل غربی انجام شد، ده‌ها نفر از متجاوزان و مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

این منبع همچنین تاکید کرد نیروهای یمنی موفق شدند در جریان این عملیات یک خودروی نظامی متجاوزان را به غنیمت بگیرند.

از سوی دیگر نیروهای یمنی عملیاتی منحصر به فرد علیه مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در شمال غرب پادگان "السلان" در بخش "المصلوب" در استان الجوف انجام دادند که در پی این عملیات شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

عملیات منحصر به فرد نیروهای یمنی در "لحج"

یک منبع نظامی در لحج گفت نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در "کرش" را هدف حملات منحصر به فرد خود قرار دادند که در پی این عملیات علاوه بر کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران، یک خودروی نظامی آن‌ها طعمه حریق شد.

نیروهای یمنی همچنین عملیات مزدوران برای پیشروی به سمت مواضع خود در منطقه "المدفون" در جبهه "نِهم" صنعاء را به شکست کشاندند که در پی این عملیات دفاعی شماری از مزدوران کشته و یا زخمی شدند.

در مقابل جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی دوبار شبکه ارتباطات منطقه "الوادی" در بخش "کتاف" صعده را هدف قرار دادند که در پی این حمله، این شبکه ارتباطات تخریب و از کار افتاد.