به گزارش افکارنیوز،

قبایل بخش "الجراحی" در جنوب الحدیده با برگزاری یک تجمع اعتراضی تاکید کردند که جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت یمن آن‌ها را از ادامه مقاومت و مقابله با مزدوران آمریکا در منطقه منصرف نخواهد کرد.

قبایل بخش الجراحی همچنین تاکید کردند که به بسیج نیرو‌ها برای اعزام به جبهه و پشتیبانی از جبهه ساحل غربی و حمایت از نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از طریق پول و غذا ادامه خواهند داد.

قبایل یمنی با اشاره به اینکه آمریکا گمان می‌کند می‌تواند بعد از ناتوانی در رسیدن به اهداف نظامی خود در همه میادین از طریق توطئه اقتصادی ملت یمن را به زانو در آورد تبانی سازمان ملل با آمریکا را محکوم کردند.

تجمع اعتراضی در حجه در محکومیت جنایات ائتلاف متجاوز

از سوی دیگر شهروندان یمنی با برگزاری یک تجمع اعتراضی در بخش "المحابشه" در استان حجه جنایات ائتلاف متجاوز سعودی و آمریکایی را محکوم و بر آمادگی خود برای ادامه راه شهدا تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع اعتراضی جنایات ائتلاف متجاوز سعودی و محاصره ظالمانه علیه ملت یمن را محکوم و بر آمادگی خود برای مقابله با ائتلاف متجاوز سعودی و پشتیبانی از جبهه‌ها تا تحقق پیروزی و آزادسازی همه مناطق یمن از لوث متجاوزان و مزدوران تاکید کردند.