به گزارش افکارنیوز،

ابتدا مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا متهم شد که این مقاله را نوشته است، اما حالا یکی از تحلیلگران این گمان را مطرح کرده است که ممکن است جارد کوشنر، داماد مورد اعتماد ترامپ و همسر ایوانکا ترامپ نویسنده این مقاله باشد. کوشنر از همان ابتدا یکی از افراد مورد اعتماد ترامپ بود و نماینده ویژه آمریکا در امور صلح اسراییل و فلسطین است. آن کالتر، از تحلیلگران جمهوریخواه آمریکا این گمان را مطرح کرده که کوشنر با علم به اینکه ترامپ به زودی از ریاست‌جمهوری کنار خواهد رفت این مقاله را نوشته است. کالتر با اشاره به زمان انتشار این مقاله می‌گوید:«این مقاله درست بعد از مراسم تشییع جنازه مک‌کین و یک روز بعد از روز کارگر منتشر شد و احتمالا کوشنر و ایوانکا می‌خواهند بگویند نگران نباشد، ما مراقب هستیم که اوضاع خیلی بد نشود.

کالتر می‌گوید که قصد ندارد به کوشنر حمله کند اما باید به خاطر داشت که او موافق اخراج جیمز کومی بود. این کوشنر بود که موافق کاهش مالیات‌ها بود و در عین حال از استخدام آنتونی اسکارا موچی که دو هفته بعد اخراج شد، حمایت می‌کرد.

ترامپ البته گفته است که هیچ کسی هنوز نمی‌داند چه کسی آن مقاله را نوشته است. ترامپ از وزارت دادگستری آمریکا خواسته است این فرد را پیدا کرده و محاکمه کند.