به گزارش افکارنیوز،

پایگاه اینترنتی روزنامه واشنگتن پست در مطلبی درباره محل اقامت بسیار لوکس و تجملاتی استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا نوشت: منوچین یکی از اعضای میلیاردر کابینه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا است. او پیش از ورود به کابینه ترامپ در فوریه 2017، به مدت 17 سال یکی از سرمایه گذاران مطرح بانک آمریکایی گلدمن ساکس بود. از دیگر فعالیت های او پیش از ورود با کاخ سفید، فعالیت در عرصه هالیوود و تهیه چند فیلم پرفروش از جمله فیلم سینمایی چند قسمتی «مردان ایکس» بود.

منوچین پیش از به دست آوردن منصب وزارت خزانه داری آمریکا، ثروتمند بود و پس از کسب این منصب میلیاردر شد.

او چندین ملک و عمارت دارد که قیمت یکی از آنها پس از آنکه برای فروش گذاشته شد، به تازگی برملا شده است.

قدمت آپارتمان دو طبقه و لوکس منوچین به سال 1929 باز می‌گردد و در مساحتی به وسعت 1981 متر مربع در منطقه عیان نشین منهتن واقع شده است. جیمز تی لی، پدربزرگ ژاکلین کندی – همسر جان اف کندی، رئیس جمهور آمریکا—معماری این خانه را بر عهده داشته است.

این آپارتمان 5 اتاق خواب، 7 سرویس کامل بهداشتی و دو حمام دارد و درب ورودی آن به یک آسانسور خصوصی راه دارد. از دیگر جزئیات این آپارتمان به غیر از متراژ بالا و اثاث لوکس آن می‌توان به تالار پذیرایی 243 متری با سقف 3.5 متری، آشپزخانه‌ای با معماری متفاوت، چند شومینه، کتابخانه و دفتر کار اشاره کرد.

منوچین در سال 2000 این خانه را به بهای 10 میلیون و 500 هزار دلار خریداری کرد و طبق گزارش بنگاه مسکن واربورگ، ارزش آن بیش از 32 میلیون و 500 هزار دلار است.