به گزارش افکارنیوز،

پلیس آمریکا روز گذشته با شلیک به یک بیمار 25 ساله در مرکز درمانی اورلاندو در ایالت فلوریدا او را از پای درآورد. پلیس این  فرد را به بهانه داشتن اسلحه گرم و تهدید کارکنان مرکز درمانی در فلوریدا مورد اصابت گلوله قرار داد.

بنا به گزارش خبرگزاری شین هوا جان مینا، رئیس پلیس اورلاندو در کنفرانس خبری اعلام کرد این مرد، که هویت او اعلام نشده، در حدود ساعت 6 صبح روز دوشنبه به عنوان بیمار به مرکز درمانی اورلاندا منتقل شد.

بر اساس اعلام رئیس پلیس منطقه اورلاندا، این مرد در ابتدای انتقال به این مرکز درمانی برای بررسی وضع جسمانی خود آرام بوده ولی پس از آن شروع به تهدید کارکنان این مرکز کرد. او در ادامه افزود: این مرد گفته بود که اسلحه دارد و به هر کسی که به او نزدیک شود شلیک خواهد کرد.

بر اساس گزارش ان بی سی نیوز، مذاکره کنندگان شرایط بحرانی برای حل مسئله به بیمارستان فراخوانده شدند اما این مرد با نزدیک شدن پلیس به او اقدامات تهاجمی از خود نشان داد. به دنبال آن  فرد مذکور از سوی پلیس هدف اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. رئیس پلیس اورلاندا اعلام کرد: اگر بیماران نزدیک به این مرد نیاز به رسیدگی پزشکی فوری نداشتند، ما  زمان طولانی‌تری را با او مذاکره  می‌کردیم.

بنا به گزارش ان بی سی نیوز، هیچ سلاحی در محل حادثه پیدا نشد و به هیچ کس دیگری در این حادثه آسیبی نرسید.