به گزارش افکارنیوز،

پس از آنکه نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی برای دوازدهمین بار از «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این رژیم در چارچوب تحقیقات مربوط به فساد بازجویی کردند، وی همه این اتهامات علیه خود را تکذیب کرد و آنها را بی اساس خواند.

نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی روز گذشته به مدت 5 ساعت از نتانیاهو بازجویی کردند. زمانی که این بازجویی پایان یافت، گزارش‌هایی منتشر شد درباره اینکه نتانیاهو با تأکید بر بی اساس بودن روند تحقیقات اعلام کرد: «این تحقیقات نه تنها گوشت ندارد، بلکه حتی استخوان هم ندارد.»

بنیامین نتانیاهو در ماه اوت سال جاری میلادی هم در ارتباط با پرونده 4000 مورد بازجویی قرار گرفته بود. بر اساس گزارش رسانه ها، وی روز گذشته (جمعه) درباره پرونده های 1000 و 2000 مورد بازجویی قرار گرفت.

پیش از این هم بنیامین نتانیاهو، سارا نتانیاهو، همسرش و پسرشان در خصوص پرونده های فساد مورد بازجویی قرار گرفتند. بنیامین نتانیاهو در حال حاضر در 4 پرونده فساد متهم شده است. پرونده 1000 در ارتباط با دریافت پول از تجار ثروتمند است. پرونده 2000 به تلاشهای پنهانی نتانیاهو با یک روزنامه صهیونیستی برای نشان دادن چهره سیاسی بهتری از او در سال 2014 است. پرونده 3000 به فساد مالی نتانیاهو در قرارداد معامله زیردریایی های اسرائیل مربوط می شود. پرونده 4000 هم –که خطرناکترین پرونده نتانیاهوست—درباره تسهیلات مالی است که نتانیاهو به مالک شرکت «بزک» در مقابل دریافت حمایت رسانه ای از او و خانواده اش در پایگاه خبری «والا» پرداخت کرده است.

نتانیاهو پیش از این هم بارها اتهامات مربوط به این رسوایی را تکذیب کرده و مدعی شده است که پلیس هیچ مدرکی پیدا نمی کند؛ زیرا هیچ چیزی برای پیدا کردن وجود ندارد.

زمانی که تحقیقات پلیس علیه فساد مالی نتانیاهو پایان یابد، اطلاعات جمع آوری شده در اختیار دادستان کل رژیم صهیونیستی قرار می گیرد و در نهایت او تصمیم می گیرد که علیه نتانیاهو اعلام جرم کند یا خیر.