به گزارش افکارنیوز،

"عبداللطیف القنوع" سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: بی تردید وارد کردن سوخت برای نیروگاه برق به عنوان اولین گامی است که گام‌های بعدی را به منظور کاهش بحران غزه در پی خواهد داشت، خواه تشکیلات خودگردان موافق این گام‌ها باشد یا مخالف.

القانوع افزود: اظهارات رهبران تشکیلات خودگردان بیانگر شکست تلاش‌های‌شان با هدف فشار و به زانو درآوردن ساکنان نوار غزه است، وی ملت فلسطین را به مشارکت گسترده در جمعه انتفاضه قدس (در ادامه راهپیمایی‌های بازگشت) با هدف فشار بر رژیم اشغالگر صهیونیستی برای تسلیم کردن این رژیم در برابر خواسته‌های ملت ما و نیز شکستن کامل محاصره غزه فرا خواند.

اعتراف یک کارشناس صهیونیست به توانمندی سایبری حماس

از سوی دیگر یک کارشناس صهیونیستی گفت: حماس وارد جنگ الکترونیکی (سایبری) علیه اسرائیل شده است. "عومر دوستری" کارشناس رژیم اشغالگر صهیونیستی گفت: حماس وارد جنگ الکترونیکی با استفاده از شبکه اینترنت و پایگاه‌های ارتباط اجتماعی شده است، این در حالی است که توانایی‌های حماس در این زمینه اندک است.

این کارشناس صهیونیستی در سخنان خود در پایگاه خبری "نیوز ون" افزود: حماس در خلال دهه اخیر امکانات مالی و تجهیزات زیادی برای ایجاد این سامانه فناوری به کار گرفته است تا از این راه به جمع آوری اطلاعات از نظامیان ارتش اسرائیل بپردازد.

وی اظهار داشت: در سال ۲۰۱۷ دستگاه‌های امنیتی رژیم اسرائیل از تلاش‌های حماس در زمینه‌های جنگ فناوری علیه این رژیم پرده برداشت.