به گزارش افکارنیوز،

ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه «ای بی سی نیوز» اعلام کرد زنانی که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند، اگر مدرکی ندارند، این مسئله را گزارش نکنند.

وی در این مصاحبه که قرار است روز جمعه به طور کامل پخش شود، گفت: شما باید یک مدرک موثق داشته باشید، می دانید، اگر کسی را به چیزی متهم می کنید، باید مدرک آن را نشان دهید.

ملانیا در ادامه با حمایت از اظهارات تکراری دونالد ترامپ و تعدادی از نمایندگان جمهوری خواه که رسانه ها را به انتشار اخبار جعلی متهم می کنند، گفت: آنها (زنانی که قربانی آزار جنسی شده‌اند) باید مدرک داشته باشند. شما نمی توانید فقط به کسی بگویید که مورد آزار جنسی قرار گرفته ام، یا تو این کار را با من کردی. زیرا گاهی رسانه ها از این مسئله سوء استفاده می کنند و داستانهایی را منتشر می کنند که حقیقت ندارند و درست نیستند.

ملانیا ترامپ این اظهارات را در حالی مطرح کرد که «برت کاوانا»، گزینه جدید قاضی دیوان عالی آمریکا پیش از انتصاب به این سمت با چندین اتهام جنسی مواجه بود.

با وجود اتهامات جنسی مطرح شده علیه برت کاوانا، چند روز پیش مجلس سنا با 50 رأی موافق در برابر 48 رأی مخالف به گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی کرسی دیوان عالی آمریکا رأی اعتماد داد. تعداد زیادی از معترضان به انتخاب برت کاوانا روز شنبه مقابل ساختمان کنگره تجمع کردند. تاکنون 3 زن برت کاوانا را به آزار و اذیت جنسی در دهه 80 میلادی متهم کرده اند. یکی از این زنان حتی در سنا علیه برت کاوانا شهادت داد. این در حالی است که کاوانا همه این اتهامات را تکذیب کرده است.

همسر ملانیا ترامپ هم تاکنون از سوی دهها زن مختلف به سوء استفاده جنسی و فساد اخلاقی متهم شده است. این درحالیست که رئیس جمهور آمریکا بارها این اتهامات را تکذیب کرده است. کاخ سفید هم پیشتر اعلام کرده بود همه این زنان دروغگو هستند!